Recenze našich zákazníků

2 kapsle Erectanu a mohl jsem 2x po sobě

Erectan jsem dostal jako dárek od mojí manželky. Docela se mě to dotklo a krabičku jsem chtěl vyhodit s tím, že nic takového nepotřebuju. Po týdnu jsem si zkusil vzít 2 kapsle a mohl jsem 2x po sobě, což jsem zažil naposled tak před 10 lety. Takže díky.

Celá recenze Honza, 41 let

Gel se stal běžnou součástí našich hrátek

Pořídila jsem váš gel k 15. výročí svatby, původně spíš z legrace kvůli jeho názvu. Od prvního použití se ale stal běžnou součástí našich hrátek, líbí se nám snad všechno - jak voní, jemně hřeje a hned neschne. Nový design moc chválím, se starým se nedá srovnat!

Celá recenze Jana, 43 let

Erectan intim gel dlouho vydrží

Je mi 29 a Erectan Gel jsem dostal jako dárek od kolegů v práci. I když nemám problémy s erekcí, je to dobrý výrobek, protože se chová skoro jako silikonový gel, dlouho vydrží.

Celá recenze Kája, 29 let

Erectan zabral proti Viagře bez nechtěných následků

Mám ověřenou funkčnost Viagry, která je o něco dražší, ale funguje 100%. Při použití jsem však zaznamenal mírné poruchy vidění a rudnutí pokožky v obličeji. Erectan beru jako levnější alternativu, použil jsem 2x a zabral bez potíží.

Celá recenze Marek, 49 let

Lepší gel jsem nikdy neměl

Gel je suprový, lepší jsem nikdy neměl. Zdá se mi, že i trochu hřeje.

Celá recenze Ondra, 26 let

Erectan objednávám podruhé, funguje

Předtím jsem podobné věci nezkoušel, takže nemůžu porovnat, ale na mě Erectan rozhodně funguje, proto objednávám podruhé.

Celá recenze Karel, 51 let

Bylinky Erectan mi zlepšily sexuální život

Dobrý den, chci poděkovat za vaše bylinky. Zkusil jsem Erectan manlong, bral jsem poctivě celé 2 měsíce, a můj sexuální život se znovu výrazně zlepšil. Moc děkuji.

Celá recenze Pavel, 67 let

Už jsem nevěřil, že se poruchy erekce někdy zbavím

Vyzkoušel jsem už tolik prášků bez výsledku, že jsem myslel, že se poruchy erekce nikdy nezbavím. Váš Erectan Manlong ale zabral a mám zase velkou chuť na sex.

Celá recenze Petr, 72 let

Erectan vážně funguje, problémy s erekcí jsou pryč

Díky za vaše výrobky. Zkusil jsem všechny, modré prášky zabraly hned a díky už teď modré nepotřebuji. A gel nás s ženou naprosto dostal!

Celá recenze Jiří, 57 let

Erekce se dostavila ještě před aktem

Je mi 53 a problémy díky nepříliš časté sexu frekvenci nemám. Dostal jsem od kamaráda pár tobolek na vyzkoušení a zlepšení jsem rozhodně zaznamenal. Erekce se dostavila ještě před aktem.

Celá recenze Ladislav, 53 let

S Erectanem jsem měl znovu výdrž

Mám trochu problémy se srdcem a modré pilulky jsem se bál. Hledal jsem něco, co mě v sexu podrží a netrefí mě z toho šlak a trefil jsem na Erectan 400. Přítelkyni jsem hodně překvapil svou výdrží.

Celá recenze Jaroslav, 59 let

Erectan vážně funguje

Vyzkoušel jsem na erekci lecos, bez valného úspěchu a taky za dost peněz. Erectan jsem dostal od chlapů v práci k padesátinám. Zkusil jsem a teď objednávám třetí balení. Je mi jedno, jak to funguje, ale funguje!

Celá recenze Erik, 50 let